Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan konvertáló program...

Van olyan konvertáló program amivel DVD-ből "mozis" verziót lehet csinálni? A kép homályos, a hang pedig olyan "pincéből" szóló legyen!

Figyelt kérdés
Ugyan itt keresek "mozis" Columbót, vagy Derricket.

2013. febr. 20. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Off:

Lol :D Mindenki a hangot meg a képet faragja, hogy ne süssék rá, hogy "sz@r mozis, pfejj", erre neked pont ez kell :)

Csak kíváncsiság: mire akarod használni?

2013. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem is az érdekel, hogy ez miért lenne jó neked :)
2013. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A "mozis" film korunk egyik "legnagyobb technikai vívmánya". 102 cm-es Full HD tévén utólérhetetlen élmény egy ilyen film megnézése.Aki valaha is látott már ilyet, soha nem fogja elfelejteni.A moziban felvett 3D-és filmről nem is beszélve. Tudom azoknak az embereknek a munkáját nem lehet "felbecsülni" akik az ilyen filmek elkészítését "ipar szerűen " űzik. Sokan hálával tekintenek rájuk, mondván nincs pénzük a mozijegyre. Ezek szerint mindíg is lesz igény erre az iénytelenségre. A kérdésemet pusztán iróniának szántam.:)
2013. febr. 20. 13:57
 4/5 hypno ***** válasza:

Azért szerintem ha már felmerült a "technikai probléma" oldjuk meg. Irónia ide, vagy oda.


Én úgy kezdenék neki, hogy lekonvertálnám az egészet valami 240 soros felbontásúra és vissza. Mégpedig valami gyorstömörítő egylépéses csodával. Ha ettől nem lesz szar, akkor semmitől.

A hangra meg biztosan rá lehet eresztenu valami szűrőt, hogy kicsit visszhangos legyen.

2013. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:

Vagy még jobb, ha a profikat követed.

Kamerával felveszed a TV-ben látható képet.

2013. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!