Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8 mire jó? Maga az MS is...

Win8 mire jó? Maga az MS is kezdi beismerni új Vista született. Ez tudjuk mit jelent…

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
"Maga az MS is kezdi beismerni új Vista született." Hol?
2013. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem lenne az olyan rossz, csak a Microsoft kicsit összekeverte a Desktop operációs rendszer fogalmát a tablet és okostelefonokra szántéval.

Ha valaki netezésre, multimédiára meg játékra használja elég jól el lehet vele bohóckodni. De ha ezzel kéne dolgoznom nap mint nap, a hajamat tépném.

2013. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ld. [link]


olvasni kell a sorok között. de azért annyira nem burkolt.

>>>


a Windows 8 körül kibontakozott negatív sajtóreakció volt, ezt egy friss termékkel könnyedén le lehet seperni az asztalról - ahogy a VIsta után a Windows 7 vissza tudta állítani a rendszer nimbuszát, úgy kellene tempósan lecserélni a Windows 8 pillanatok alatt megtépázott brandjét.

2013. febr. 20. 17:15
 4/5 tabaki ***** válasza:
Á, direkt művelik. Ha valamit túl jól csináltak, gyorsan bemutatják az esendő emberi oldalukat is, nehogy szétszaggassák őket a rajongók.
2013. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát én napi win8 használó vagyok és nagyon nem úgy tűnik hogy a win8 túl jó lett. a hajam tépem az újításnak eladott hülyeségektől.

ugye mi a win8 nagy újdonsága? a metro felület, a csempék. nincs start gomb nincs start menu-mert nem kell az MS szerint.

és mi az amit egy win8 user a legelső körben visszakövetel?

a start menüt a start gombot.

szóval semmi mást nem akarok: vissza a régit! kukába az összes metrós szarral. vagyis nem is kell nekem ez a win8.

2013. febr. 21. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!