Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a GTA 4? Tegnap...

Miért szaggat a GTA 4? Tegnap elött jött meg a gépem zsír újjonan! Friss driverek, patchakkal is, Direct X-el egyetembe, Windows xp-vel. AMD Radeon 6530D AMD A6 3500 apu azaz 2.1 ghz és 3 magos processzor.4 giga ram.

Figyelt kérdés
Már próbáltam minden beállítással, be ki kapcsolgattam a gépet, én már nem tom mi lehet a hiba, mindent megpróbáltam! szerintetek mi lehet a gond?
2013. febr. 20. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:

4GB RAm +XP? wtf. ennek mi értelme :D

veszel egy zsír új gépet és teszel rá egy oylan oprendszert ami pl csak directx 9-et támogat.

Oks, ügyes vagy. GTA-zzál csak nyugodtan.

Tedd fel a vicecity-t ;) :D

2013. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 Komplikato ***** válasza:
Nem kéne 12 éves oprendszert barkácsolni egy 2012/2013-as zsír új gépre. A gép jó részén olyan dolgok vannak amit XP nem támogat és nem is fog vagy bugosan. Fel kell tenni rá normális rendszert, frisset. Ha feltételezzük játékra is szeretnéd használni, szövegből így értem, akkor W7 javasolt. (Vista már avult, a W8 meg ... túl új) Bár ha neked tetszik a W8 az is mehet. Ja és persze 64 bites verzió.
2013. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Danielboys

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 21:57

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért szaggat a GTA 4? Tegnap elött jött meg a gépem zsír újjonan! Friss driverek, patchakkal is, Direct X-el egyetembe, Windows xp-vel. AMD Radeon 6530D AMD A6 3500 apu azaz 2.1 ghz és 3 magos processzor.4 giga ram.

"4GB RAm +XP? wtf. ennek mi értelme :D veszel egy zsír új gépet és teszel rá egy oylan oprendszert ami pl csak directx 9-et támogat. Oks, ügyes vagy..."

Az üzenet szövege: Hallod kisgyerek, nem ilyen választ vártam ám, valamit akarsz írj privibe aztán játszuk le, ne játszd itt az eszedet!!!



Gondolom nem idén barnultál, te görény :D

2013. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
itthon, és te bogaram?:)
2013. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Amúhy nem keménykedem csak nem ilyen válaszokat szeretnék kapni, amúgy köszönöm az értelmes válaszokat, am nem tesz neki rosszat h XP van rajta meg h így játszom meg ilyenek?
2013. febr. 20. 22:04
 6/78 anonim ***** válasza:
Csóri, szerintem birkózószart reggelizett. xD
2013. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
A kérdéseid azok amik rosszat tesznek az elmeállapotunknak xD
2013. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:

Nem tesz neki rosszat, azon kívül, hogy valószínáleg már vagy 30%-ot vesztett a procid az élettartamából, meg a videókártya is :D

De szerintem tegyél rá windows 98-at, hogy tuti jó legyen neki xD

2013. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:

"Az üzenet szövege: inkább fejezzük be, szerintem egy kisgyerek vagy még vagy nem tudom, de mind1 is :D légy jó otthon anyucival :)"



csend kutya :D

2013. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre hogy itt te vagy a mocskos undorító ember? :D
2013. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!