Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a GTA 4? Tegnap...

Miért szaggat a GTA 4? Tegnap elött jött meg a gépem zsír újjonan! Friss driverek, patchakkal is, Direct X-el egyetembe, Windows xp-vel. AMD Radeon 6530D AMD A6 3500 apu azaz 2.1 ghz és 3 magos processzor.4 giga ram.

Figyelt kérdés
Már próbáltam minden beállítással, be ki kapcsolgattam a gépet, én már nem tom mi lehet a hiba, mindent megpróbáltam! szerintetek mi lehet a gond?
2013. febr. 20. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:

" Sosun válasza:


Ennyi erővel mindenki lop aki letölti a wint? Eszeske."



BTK szerzői jogsértés.



IGEN!

<strike>Te tuskó..</strike>

2013. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Nah jó ez már tényleg szánalmas. 8 általános? Nektek a bölcsi sincs meg. Tudtom ba#zdmeg hogy megdolgoznak érte, de ahogy elnézem k.ibaszottul nem érted a lényeget. Csak papolod itt az észt a nagy semmibe, mert okosnak akarsz látszani. De bőven nem vagy az. Értelmező kéziszótárat vedd meg elébb és utána okoskodj. b.arom arcú
2013. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

Na figyelj ide kisfiam, kis jó modort erőltethetnél magadra ha már apád kivette belőled...! Kedves édesanyáddal beszélj így, aki kaját tesz a kis mocskos pofádba!


"Tudtom ba#zdmeg hogy megdolgoznak érte"


Remélem a te munkádat is annyiba fogják nézni csak, amennyibe te nézed a programozókét (többek között, meg úgy általában az embertársaidat)

Bár gondolom ezzel a stílussal sokra fogod vinni, biztos szép mély gödröket fogsz majd ásni ;)

2013. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
Tudod hogy van ez: apu pénzén könnyű megvenni a karira kapott notihoz, meg játékonzolhoz a sok dobozos szoftvert. Jahogy apu vállalkozása minimálbért fizet az alkalmazottaknak, ezzel meglopva őket és az államot? Jahogy az állam is is meglop minket? Sokáig lehetne ezen vitatkozni, de felesleges.
2013. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
Ha most rám próbálsz célozni, hogy mit miből veszek ki kell ábrándítsalak...
2013. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
Milyen stílus? NemárxD röhögnöm kell:D Mintha te lennél az angyal aki 1 áldott csúnya szót nem ír leXD Nah ez tényleg ott van a szeren.:D
2013. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
Jah + én vállalom a nevem ezen az oldalon. Te még azt se mered. Én is levehetném 1 kattintással és írkálhatnék minden féle szent szart.
2013. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:

Azért elképzelem, mikor bemutatkozol valahol, hogy háj evribudi én vagyok Sosun, igen ez az anyakönyveztetett nevem...

Csak ez lehet nevetségesebb az aépári pofádnál(már bocs, de az eddig leírtakból más nem lehet...)

2013. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
Valljátok be, hogy élvezitek :DDD
2013. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

"intha te lennél az angyal aki 1 áldott csúnya szót nem ír le"


Olvass már vissza milyen szavakkal illettél itt embereket, te s...fej!

Van agyad? tudsz gondolkodni? Akkor érezhetnéd, hol a probléma...

De látom valami hiba van a képletben, mert nem érzed. Az a szomorú, hogy szentül meg vagy róla győződve, hogy nincs hiba a dologban és tök jófej vagy. Közbe meg... :D haha.D

2013. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!