Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez mi virus?

Szerintetek ez mi virus?

Figyelt kérdés

[link]


Most fel van függesztve mert ha megyen,a proci 100 százalékig ki van használva és a vga is 70 fokig melegszik.Ha egyszerüen a folyamatot leállitom pár perc mulva megint elindul. A virus irtóm nem talált semmit Nod antivirus 5.0-ás naprakész.


2013. febr. 21. 14:09
1 2
 1/16 csacsi2 ***** válasza:

Annak tűnik!

töltsd fel ide az exe-t, kiírja hogy az -e:

[link]

2013. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az exe nincs meg egy meghajtón sem ráadásul az exét tegnap nem is igy hivták csak az a bitcoin miner maradt ugyan az,de azt sem talélom sehol a lemezen
2013. febr. 21. 14:25
 3/16 csacsi2 ***** válasza:

Vagy ide

[link]


Érdemes lesz egy teljeskörü vizsgálatot lefuttatni, nme írtad mid van, de találsz ingyeneset is akár itt az oldalon sok kérdés van!

2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 csacsi2 ***** válasza:
Futtatásba msconfig majd nézd meg nem indul -e valami gyanús a géppel, tiltsd le majd indítsd újra a gépet!
2013. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem és volt amit nem tudtam azonositani,de hiába kapcsoltam ki másnap megint beindult
2013. febr. 21. 14:32
 6/16 csacsi2 ***** válasza:

itt írják mi okozza:

[link]


Ez a 2 fájl:

%AppData\btc.exe

%System%\miner.exe


és registry bejegyzés (regedit)

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] btc = "%AppData%\btc.exe"


szerezz be egy spywer írtót ,itt a spyhuntert ajánljásk de a malwarebytes és tsa is jók a célra!

2013. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eddig 708 trójait talált a spyhunter. Amugy kösz a segitséget
2013. febr. 21. 15:03
 8/16 anonim ***** válasza:
bitcoin minner progi....ha nem szandekosan van telepitve ..akkor botnet..vagyis masnak dolgozik ...ha telepitett akkor neked termel....ha tudod mi az a bitcoin....
2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csacsi2 ***** válasza:

reysys

"bitcoin minner progi"-

és ez a program mindíg átnevezi az exe -t?

Szerintem ha telepített program lenne tudnia kellene róla!

2013. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
bitcoin minner..hash szamitasokat vegez ..ezert megy a proc 100%-on..csak az a kerdes ,hogy kinek dolgozik???
2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!