Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok win7-en kivül más...

Nem tudok win7-en kivül más windowst telepiteni a gépemre mert kékhalál jön be és ezt irja ki 0x0000007B?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 11:21
 1/5 ejbenjaro ***** válasza:
2013. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem SATA driver hiánya miatt volt, az elején kékhalál, bár arra nem emlékszem mit írt ki.

Vagy átállítod a BIOS-ban a HDD-t IDE módra, vagy integrálod a SATA drivert a telepítőbe nLite programmal.

2013. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez mind oké csak én ehez hülye vagyok valaki részletesen leirná vagy videot tud erröl a problémáról azt meg köszöném
2013. febr. 22. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha IDE módba állítod, akkor újraindítás után F2-vel belépsz a BIOS-ba. Ott a merevlemeznél az ahci-t átállítod ide módba, majd Esc, és Save. Így nem kell sata driver integrálnod, ami lehet macerás is, mert nLite csak xp alatt fut.


Ha integrálnál, akkor az alaplapod honlapján ott lesz a sata driver, és nLite progival tudod integrálni. Szerintem megéri, mert így gyorsabb a rendszer, és persze sp3-as a telepítőd alapból ugye? Mert, ha nem azt is érdemes integrálni...

Én így csináltam>>> [link] (2 videó)

[link]

2013. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt [link]
2013. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!