Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra akarom telepíteni a...

Újra akarom telepíteni a windows xp-t, de a hardware elemek vizsgálata után bead egy kékhalált, ez miért van?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy memória hiba, a gépben van egy 256mb + 512 mb-os ram, kivettem a 256-ot úgy is ugyan ez, kivettem az 512 és a 256 volt benne úgy is. Akkor ram hiba nem lehet. A gép egyébként működik most is, csak jó lenne újra húzni mert tele van szeméttel, de így nem tudom.
2011. dec. 29. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
Ha tele van szeméttel, érdemes kitakarítani. Ajánlom hozzá a Your Uninstaller nevű progit. Nem csak le tudod szedni a feleslegesen feltelepített szarokat, de a rosszul leszedett dolgok után maradt vájlokat is eltávolítja, nameg törli a nemhasznált fájlokat és töredezettségmentesít is. Értem hogy újra tennéd a gépet, de ehhez kellene a hibaüzenet. Pontosan nem nevez meg valamilyen fájlt a kékhalál?
2011. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
Na ennek az első bejegyzésnek ehhez semmi köze. Nem is megy az oprendszer. Itt más a gond csak nem tudom hogy mi. Telepítőlemezről bootolva biztos, hogy nem szoftveres a gondod, ahogy az első írja. Valamelyik hardver sz@rakodik csak ehhez a részéhez nem értek...
2011. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
Bootold be lemezről
2011. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
Ha hardweres lenne a gond, akkor a mostani op.rendszere nem menne. Az is lehet hogy hibás a telepítő. Nem volt olyan hibaüzenet telepítés közben hogy ... fájlt nem sikerült másolni. Újra vagy Kihagyás?
2011. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:

Igen szoftveres gond maximum az lehet, hogy sz@r a telepítőlemez, de itt ki is fújt... Ha az jó vagy másik lemeznél is ezt csinálja akkor hardveres a probléma....

Próbáld meg egy másik telepítőlemezzel...

2011. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a win7-et. Ennyi rammal már viszonylag normálsan működne. És nehezebben szemetelődik tele, mint az XP.
2011. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
756 MB RAM-al? Erősen kétséges, mert ilyen kevés RAM-hoz valószínűleg egy gyengébb proci is társul és arra már nem éri meg WIN7-et tenni...
2011. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:

Részletes leírás, hogyan deritheted ki, mi a hiba?

[link]

2011. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
A régi gépemen viccből kipróbáltam (512 ram, Athlon XP 1600+) és hozta az XP sebességét. Mondjuk az AERO nem volt bekapcsolva.
2011. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
Akkor tedd fel ahogy 50%-os válaszolónk ajánlja, de csak viccből... Aztán ha két hét után megunod a sebességét akkor tedd vissza az XP-t...
2011. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!