Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi Lehet a probléma? (Többi lent)

Dani4545 kérdése:

Mi Lehet a probléma? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy 2 hónapja cseréltem le a pc-met egy korszerübb darabra . Minden álmom az volt hogy tudjak normálisan játszani a crysis 1-2 vel. De nem megy crysis 1-et töltöttem le és megdöbbenésemre Médiumon megy valahogyan a játék ilyen 25-30 fps-között Magasra vagy nagyon magasra esélyem sincs . Ezzel nem lenne problémám mert nekem nem az a fontos hogy egy játék fullon legyen hanem az hogy a gépigénye a játéknak teljes mértékben megvan !!! a crysis 2-vel valamennyire jobb a helyzet de az is full grafikán 5-10 fps el szaggat. A kérdésem hogy mi lehet a baj? A játéknál kéne pechelni? vagy a gépemen vlami nem elég jó?? Más játékoknál ugyen ez a helyzet Pl Far Cry 2, Word of tanks, Maffia 2 Pedig elvileg ezzel a konfiggal mindegyiknek mennie kéne : Alaplap: LGA1155 Intel H61 CUP: Intel G640 2.8ghz Dual-Core Ram: 4GB DDR3 VGA: Gforce GT210 1GB DDR3 Előre köszi a válaszokat :)

#PC #Crysis 2 #Crysis #Nem megy a crysis
2013. febr. 22. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A vga-val van a baj. A proci és a ram könnyedén engedné hogy ultrán futtasd akadozás és lassulás mentesen. Nekem gyengébb a procim és fele annyi ramom van. De erősebb vga. És Mindent maxra állítottam amit csak lehetett. Fps-t nem tudok, nem szoktam nézni, de tökéletesen fut.
2013. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hmmm ez nagy kár :/ pedig ismerősem azt mondták hogy nagyon jó lessz a vga -is mivel hogy 1 gigás ...

Esetleg nem tudnál egy ennél erösebbet ajánlani ?

példul ami neked van . Megköszöném :)

2013. febr. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!