Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerettem volna nézni egy...

Dobozi2 kérdése:

Szerettem volna nézni egy filmet de feliratos és véletlenül az srt. Fájl jegyzettömbbel társítottam és most nincs rajta felirat . Hogy bírom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A VLC-ben van olyan opció, hogy felirat megnyitás. Használd azt!
2013. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és azt is ellenőrizd, hogy a film cime és a felirat cime azonos legyen (kivéve persze a fájlkiterjesztést) ha nem ilyen, ird át egyformára (pld XY.avi XY.srt ) ha egyforma, akkor a legtöbb lejátszó automatikusan összekapcsolja őket
2013. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A felirat nem azért nincs, mert társítottad. Valamivel csak meg kell néha nézni a feliratot így nálam is a jegyzettömbbel van társítva, ennek ellenére van felirat a filmen. Használj VLC-t és egyezzen meg a felirat neve a film nevével...
2013. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
VLC ?_? nem tom miaz xd de megvan az azonos név
2013. febr. 23. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
a VLC egy univerzális lejátszó, próbáld ki azt! vagy esetleg az MPC home Cinema-t, ezek mindent lejátszanak és a feliratokat is jól kezelik
2013. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak lejátszók, amik automatikusan nem teszik rá a feliratot. Ezért ajánlottam olyant - VLC - ami ezt megteszi, mert lehet, hogy csak ennyi a gond...
2013. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mostmár jó :D
2013. febr. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!