Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akik kipróbálták vagy használj...

Akik kipróbálták vagy használják a Windows 8-at azoknak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Windows 8 és mielőtt át állnék rá szeretnék tisztázni pár dolgot.


Olyanok érdekelnek például, hogy kompatibilis a játékokkal? Megy rajta mindegyik ami a Windows 7-én is? Meg ami igazán érdekel az, hogy meg hibásodik? ez alatt a gyakori kék halált értem és a hasonlókat. Haverom ki próbálta és neki behalt, valami fekete halált mondott vagy mit dobott ki és vissza kellett rakja a 7-et.


A gépembe csak 2GB ramm van de a kártya dx11, gondolom jó ha ezt tudjátok.


Hirtelen csak ennyi kérdezni való jut eszembe de ha tudtok még valamiket amiket jó ha tudok akkor azokat légyszíves írjátok le és persze a véleményetekre is kíváncsi vagyok.



2013. febr. 24. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 4 évig használtam az Xp-t majd áttértem a w7 re de az olyan lassú volt h nem bírtam elviselni,azóta windows 8 at használok :) (2 hónapja)

Eddig párszor fagyott csak le,gyorsan indul megy minden rajta nekem :D Pedig gyenge gép..1 gb ram és 256 os integrált kártya

2013. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyilván gépfüggő, de nekem még egyszerse fagyott le. Csak ajánlani tudom. És kisebb a gépigénye, mint a win7-é (kilőtték az aero-t).
2013. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom.
2013. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem idáig bejött. Nagyon gyorsan betölt kb. 10mp ami a win7 alatt olyan 30mp körüli volt. A start menü hiányát meg kell szokni, de az nem vészes. A .NET 3.5 ttelepítése elég macerás mert rendszergazdi parancssorból kell. Huzamossabban január óta használom és idáig csak 1 kék halálom volt.
2013. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni úgy, hogy itt és most megkérdezem. Eredeti a ti Windows-otok vagy tört?
2013. febr. 28. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Tört
2013. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 i hate this world ***** válasza:

Eredeti Win8 Enterprise.

Jobb mint a 7

2013. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!