Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ezt...

Milyen programmal lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Mivel itt kockulás van, gondoltam, hátha tudja rá vki a választ :) Valamilyen szerkesztővel biztos egyszerűen meg lehet ezt csinálni... vagy nem..:)


Ja, a link:

http://www.youtube.com/watch?v=ztoSUhbNntQ


2013. febr. 25. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze a weblapkészítéshez ? Ha weblapra akarod akkor ahhoz nem program kell hanem canvas és javascript programozás.
2013. febr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flash-ben csinálhatták.
2013. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki írta a Blendert, de az elég nehéznek tűnik. (Ami nem baj, csak) Nekem elég lenne 2D animálás is. Meg 3D gyorsítóm nincs is.
2013. febr. 27. 01:12
 4/5 tabaki ***** válasza:

Nem valaki, tabaki...

Miután válaszoltam, törölték a kérdésedet, a moderátor szerint azért, mert egyszer már föltetted -- mondhatom, örültem a féloldalnyi tabletes pötyögés után. A Blendernek NEM kell 3D-gyorsító vagy egyéb kütyü. Ennek ellenére már úgy látom, hogy neked egy kissé nagy falat lenne elsőre. Egyébként attól, hogy 3D-program, a linkelt videó elkészítését még lazán rá lehetne bízni. Mindegy. Egy régebbi kérdéssel kapcsolatban már szóba kerültek a programok, szerintem tanulságos végigolvasnod a diskurzust:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

A dolog szépséghibája, hogy menet közben szolgáltatót kellett váltanom, ezért az én oldalaimra mutató linkek nem működnek. A szöveg viszont továbbra is megvan, mégpedig itt:

[link]

Tehát minden linkben uw értendő a régi fw helyett.

2013. febr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! Ezt átnézem!
2013. márc. 1. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!