Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet azt megoldani,...

Hogyan lehet azt megoldani, mikor acrobat reader XI van a gépemen, de egy dokumentum olvasásához acrobat reader 6 kell? Így nen nyitja meg.

Figyelt kérdés

Ha letöltöm, akkor azt írja ki, hogy nem kompatibilis a windowssal az acrobat reader 7? Ezt se értem és azt se, hogy miért 7-et ír 6 helyett.

egy háziasszony :-)


2013. febr. 25. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan NEM létezik, hogy a legújabb verzió nem nyitja meg azt a pdf fájlt, aminek a megnyitásához, Min. Acrobat Reader 6 verziónak a megléte szükséges. Ugyan is, a legújabb mindent meg tud nyitni az előző verzió formátumokban mentettek közül!

(valószínű, hogy sérült a pdf fájl, ha nem tudja megnyitni!)

próbáld meg, másik pdf olvasóval:

pl.

[link]


[link]

Mind a két program beállítható a böngészőprogramokban és a Windowsban is alapértelmezett PDF-nézőnek, sőt, ezt fel is ajánlják az első megnyitáskor.

2013. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy a megnyitáshoz is, jelszó szükséges?

(nem kéri a jelszó begépelését?)

2013. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egy nyelvoktató programról van szó és amikor a programban próbáltam, akkor írta ki ezt


de utána eszembe jutott, hogy simán megnyitom total commanderrel és egy mappába megtaláltam a doksit és sikerült megnyitnom


a lényeg, hogy meg van

de nagyon köszi a segítséget

2013. febr. 25. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!