Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Photoshopban, miért nem...

A Photoshopban, miért nem működik a Klón eszközöm?

Figyelt kérdés
Mindig ezt írja ki,még akkor is ha az ALT billentyűt lenyomom,vagy épp nyomva tartom.Többször is újratelepítettem már a programot és külömböző Photoshoppokat is felraktam de mindegyik ezt csinálja.A gépet is többször újra telepítettem már evégett!Mi okozza ezt,és hogyn tudom megjavítani? Itt a kép róla : [link]

2013. febr. 26. 11:44
 1/9 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, pontosan hogy csinálod, elvileg így kell:

Lenyomod az Altot, nyomva tartod, amíg rákattintasz a képnek arra a helyére, ahonnét a mintát kéred. Utána fölengeded az Altot, és a kép egy másik helyén a szokott bal gombbal rajzolgatsz. Most se megy?

2013. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.Nem Megy,mert mihelyt (hiába lenyomom,a ALT-ot,és még ha nyomva is tartom)azonnal a képernyőre teszi,a képen látható figyelmeztetést.
2013. febr. 26. 12:38
 3/9 tabaki ***** válasza:

Az Alt billentyűd jó egyébként?

Nem vagy balkezes, és nem az Alt Gr billentyűt használod? (Bár szerintem ez nem lehetne gond.)

Ha hazaérek, kipróbálom, ezen a gépen nincs PS.

2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszönöm,és Jobb-s vagyok,de mindkét verziót próbáltam,mindkettőnél ugyanez a helyzet,és regisztrált teljes verziós a CS3,és a CS4-em is! Volt már külön is fent mindkettő,és egyszerre is,de mindkettőnél ugyanez a hiba jelentkezett.(XP2 Service Pack 2-m van!Régebben működött!Ezt a rendszert szeretem mert ehez van a legtöbb program kifejlesztve,a többi szerintem még gyerekcipő hozzá,és kiforrásra várat). Köszönöm a segítőkézséged!
2013. febr. 26. 13:35
 5/9 anonim válasza:
Biztos nem jó rétegen vagy! Rétegel fülön tudod kiválasztani, meg felül is van egy ilyen ha jól emlkészem, hogy összes réteg figyelembevétele!
2013. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:
Szerintem az előttem szóló nem gondolta át, hogy mit beszél... Az idézett hibaüzenetet csak akkor tudtam produkálni, ha az Alt NEM volt lenyomva. Vizsgáld meg, hogy más programban megfelelően működik-e az Alt, nincs-e valami spéci billentyűzetbeállításod, és efféléket. A jelek szerint most a progi nem érzékeli.
2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben a billentyűzettel.És az ALT billentyűm megfelelően működik.(Máshol mindent érzékel a gép??Csak a Photoshop-nál lenne gond???DE MINDEN VERZIÓNÁL UGYANAZ?????????????????
2013. febr. 26. 18:52
 8/9 tabaki ***** válasza:

Ha az újratelepítéseket valami konfigfájl túlélte (nem lehetetlenség), az is okozhatna ilyesmit -- esetleg nézd meg a program beállításainál, hogy nincs-e valami az Althoz rendelve (vagy Alt+valamihez), hátha az zavar be.

Nemigen van több ötletem egyelőre, inkább térj át Gimpre, abban ugyanez Ctrl+katt.

2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:

Pardon, lemaradt a szmájli...

;)

2013. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!