Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel táblázatba keresnék egy...

Excel táblázatba keresnék egy olyan képletsort, amivel ki tudom íratni egy lista egyik sorának összes adatát egy másik munkalapon is. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy összesített listám, ami minden hónapban bővül. Ez a lista sorszámokkal van vezetve (ami az A oszlop) és egy sorban több adat is található.

A minden hónapban kell készíteni kivonatot, amiben csak specifikus soroknak kell benne lennie. Amit szeretnék elérni, hogy a sorszám megadásával a hozzá tartozó sort importálja a havi lista az összesített listából.


Megoldható? Valaki tud segíteni, mert nekem mostanra megállt a tudományom excelből...



2013. febr. 27. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Szia!sokat én sem értek hozzá csak a legalapvetőbbeket,de nem lenne neked jobb accessben dolgozni?ott mindenféle kimutatásokat,jelentéseket tudsz csinálni és ha kell bővíteni....Nem mernék rá megesküdni,de mivel office progi talán a 2 kommunikál is egymással,tehát az adott excel táblázatodat tudod accessbe importálni.Mentsél el mindent aztán próbáld meg.Remélem tudtam segíteni.üdv
2013. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!