Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintek is a másik nemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek is a másik nemről túl idealizált 'képekkel' fertőzik az emberek agyát? A nőket állandóan, azzal, hogy a férfi legyen érzékeny, meg erős és stb. Persze a férfiakat egyszerűbb dolgokkal, ott kisebb a lista.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakat szerintem mégjobban befolyásolják: a nő legyen egyszerre háziasszony, nézzen ki mindig jól, társaságban a nő legyen szórakoztató, de ugyanakkor szerény is, az ágyban legyen lepedőakrobata, legyen majd jó anya, stb.

A pasiktól viszont mit kell elvárni? Legalábbis mit adnak be a legtöbb lánynak az anyukák? Szeressen, ne igyon, legyen normális munkája - aztán ha ilyet már találtál édes lányom, fogd be a szád. :) Nem?

2010. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
jó, de hát egy férfi mégis csak férfi ... meg kell becsülni!
2010. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem ilyen egyszerű. Kíváncsi lennék férfi társaim véleményére is.
2010. dec. 8. 11:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Ott vannak a romantikus regények stb.. ilyesmire gondoltam.
2010. dec. 8. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyobbak a nőkkel kapcsolatos elvárások: az ágyban k_rva, leszbi hajlamokkal, dögös, nagymellű, mindig szexis, soha nem szomorú vagy dühös, elegáns, intelligens (de nem túlzottan), szoruljon rá a férfire, tudjon sütni-főzni, takarítson, legyen háziasszony, anya, jó munkaerő, és a többi...


De amúgy igen, túl idealizált képekkel fertőzik mindkét nem agyát.

2010. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nőkkel kapcsolatban igaz, viszont mostanság a férfiak címszó alatt nyálas cukkermukker taknyosokat mutogatnak, egyenesített hajú lepcses szájú modelleket, gyantázott lábú tvájlájtvámpírokat, 8éves kislánynak öltözött énekeseket.

sehol a médiában egy Marlboro Man, vagy egy John Wayne, szóval attól nem kell félni, hogy magas lesz a nők elvárása. :)

2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GPM válasza:
Kedves 12:4O, a felsorolt dolgokon (gyantázott lábú tvájlájtvámpírok meg stb) rettenetesen jót röhögtem, de ezek csak a legtöbb tini elvárásai. Szerintem egy férfinek mindenképpen férfiasnak kell lennie, aztán jön a többi. :D Álljon jól a haja, ne túrja az orrát társaságban, ne egyen gusztustalanul, esstébé. Nekem amúgy az erős, marcona, jóképű, titokzatos pasik jönnek be 8->
2010. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

"jó, de hát egy férfi mégis csak férfi ... meg kell becsülni!"

És egy nőt nem kell megbecsülni? Le kell alázni a sárga földig?

Egyébként pontosan hogy értetted ezt? Úgy, hogy a férfi már azzal szívességet tett, hogy férfinek született, vagy mi?

2011. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értette,hogy viccel,bazzeg
2016. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!