Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs aktív torrentem?

Croi kérdése:

Miért nincs aktív torrentem?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy az utorrent-ben az aktív kapcsolatok száma majdnem mindig 0, így egyáltalán nem megy a feltöltés. 2 nappal ezelőttig jó volt, 8-10 aktív torrent volt, maximumon töltött fel, de most semmi. Időnként beindul, akkor 4-5 aktív lesz, 5-10 percig tölt és aztán megint 0. Ennek mi lehet az oka? Minden beállítás jó, port nyitott, nem variáltam semmit, de mégse seed-el. TL-WR841ND routert használok, de abban sem módosítottam semmit.

A letöltés jó. Ennek mi lehet az oka?


2013. febr. 28. 10:04
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Nincs letöltő

Van letöltő akik előbb egymáshoz kapcsolódnak, csak ha nincs meg egyik leech-ben sem a kért szelet akkor kapcsolódnak a seed-hez.

Lassú az internetkapcsolatod így a gyorsabbhoz kapcsolódnak először (főleg aki seed szervert bérel)

Túl sok a seed (feltöltő)rád kevesebb jut.

Azért nézd meg az Utorrent beállításaiban, nem korlátozza -e le a feltöltést ha meg van az arány!

Nézd meg a weboldalon a seed/leech arányt.

2013. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :).

Sajnos valóban lassú a netkapcsolatom, de ez eddig nem volt gond, ezért fura, hogy most nem megy. Letöltők vannak, szerencsére.

Ha a sávszélességet beállítom a beállítás kalauzban, utána mindig jó egy darabig, most is maximumon tölt, de kb. csak egy 5-10 percig.

2013. febr. 28. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, korlátozva nincsen sem a le, sem a feltöltés :).
2013. febr. 28. 10:17
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Nem igazán értm miért lehet. Annyit mondhatok ,ha több netes alkalmazás is fut, akkor aminek magasabb a prioritása, az fogja lefoglalni a többet. A fájlmegosztó protokollok általában alacsony prioritásúak, hogy ne fogja le pl. a böngészést. Így ha böngészel a torrent kliens a háttérbe szorul. erre találták ki a cfosspeed -et. Külön adhatsz sávszélességet egyes programoknak, protokolloknak. Lehet hogy a szolgáltatód korlátozza a P2P adatforgalmat. Erre jó a protokolltitkosítás (IPv6/teredo)


Ezt nézd át, hátha találsz hasznosat Én jobbat nem tudok!

Sajnos a torrentnél is az erősebb kutya esete van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2013. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt átolvasom akkor, hátha... :)
2013. febr. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!