Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp-re milyen böngésző van,...

Xp-re milyen böngésző van, ami nem a főkönyvtárba ment?

Figyelt kérdés
Firefox-om van jelenleg, és minden cache és ehhez hasonló fájlokat a C meghajtóra ment. Akármilyen oldalt nyitok meg firefox-on, egyre kevesebb helyem lesz a C meghajtón.

2013. febr. 28. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudod betallózni a másik meghajtódat ? miért ?


[link]

2013. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:

Helyezd át a profilmappát máshova!

c:\Documents and Settings\Felhasználó Név\Application Data\Mozilla\Firefox\ profile.ini szerkesztésével adod meg a profilkönyvtár helyét amit áthelyezel

Profilkönyvtár:

c:\Documents and Settings\Felhasználó Név\Application Data\Mozilla\Firefox\profiles


pl.:

.....

Path=I:\Program Files\Mozilla Firefox Profile

Default=1


Tehát a path utáni rész az elérési út!


Ha kevés a helyed a C: -n ezt nézd át!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csacsi2 ***** válasza:

Használj portable böngészőt!

Vagy helyezd át a Firefox cache könyvtárat:

Címsorba beírod: about:config

browser.cache.disk.parent_directory


Készítesz egy könyvtárat a cache -nek és értéknek megadod

pl.:

i:\TEMP\Firefox disk chace\

Majd újraindítod a firefox-ot.

2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 28. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kevés a C meghajtón a hely, mert csak 4 GB a winchester. 2 GB-ot (töredezettség-mentesítő) lefoglal a nem áthelyezendő fájlok.
2013. febr. 28. 21:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont, ha pl: youtube videot nézek, aztán kilépek belőle, rögtön visszakapok kb: 185 MB-ot.
2013. febr. 28. 21:05
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Nekem is csak 6Gb -a c-m, azért is csináltam meg ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

sok felesleges szemét szokott összegyűlni. Az installer mappa tárolja az uninstallhoz szükséges fájlokat én ha telepítek törlöm (áthelyezem). sajnos windows uninstallja sok szemetet hagy maga után így maradnak fájlok. Uninstall programok telepítésfelügyelettel megjegyzik és törlik az ottmaradt szemetet (pl.: total uninstall /ügynök/)

Nekem így sikerül kordában tartani a helyet ,évek óta 60-61% szabad. A tmp mappát is áttettem mert az folyamatosan dagad használat közben.

A CCleanerhez használd a CCenhancer-t. Kibővíti a takarítási listát a máshova szemetelő programokkal!

[link]

Csak elindítod a download Latest -t (legfrissebb letöltése és ki is bővítette a listát!

2013. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 28. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!