Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miből építsem fel a gépemet?

Miből építsem fel a gépemet?

Figyelt kérdés

Szeretnék összerakni egy gépet, amivel tudom akadozás nélkül maxon futtatni a legmodernebb játékokat, de nem nagyon konyítok a számítástechnikai cuccokhoz.

Azt szeretném tudni, hogy milyen procit és videokártyát érdemes vennem és még milyen további alkatrészeket. Ha valaki tudna nekem esetleg linkelni is azt nagyon megköszönném.


2013. márc. 1. 21:37
 1/6 anonim válasza:
Mi lenne a végösszeg?
2013. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
80-100 között szeretném megúszni úgy összesen.
2013. márc. 1. 21:55
 3/6 anonim válasza:

Egy i3 as intel proci:

[link]


1115 faglalatú alaplap:

[link]


nvidia kártya:

[link]



Táp: [link]


ddr3 as ramok: [link]


minimum 4gb

2013. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. (lehet, hogy most hülyeséget kérdezek) Hangkártyát milyen típusút vegyek hozzá? Igazából nekem most ati kártyám van, de mostanában folyamatosan jelentkezik a kékhalál és az ati3duag.dll-re hivatkozik, ezért döntöttem amellett h összerakok egy modernebb gépet.
2013. márc. 1. 22:17
 5/6 anonim válasza:

Most csak úgy linkelek egyet am nemértek hozzá nemszoktam hangkártyát venni, elég az alaplapi integrált.



[link]

2013. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan segítettél!
2013. márc. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!