Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word 2010-esben...

Microsoft Word 2010-esben hogy lehet WordArt-ot használni?

Figyelt kérdés
Csak mert a szöveget beírom, az addig meg van, csak utána nem tudom a szöveget hajlítani, meg alakzatba tenni. Lehet egyáltalán? Hol?

2013. márc. 2. 17:08
 1/7 hypno ***** válasza:
Beírod a szöveget és leokézod. Örülsz.
2013. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hol tudom úgy megcsinálni, hogy "íves" legyen?
2013. márc. 2. 17:16
 3/7 hypno ***** válasza:

Mit nem értesz?


Beszúrás > WordArt > Kiválasztod amelyiket szeretnéd. Ráklikkelsz. > Feljön a WordArt szerkesztése ablak. Beírod a szöveget és leokézod.

2013. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Mit kellene lássak?

2013. márc. 2. 17:37
 5/7 hypno ***** válasza:

Bocs, kicsit félrevezettelek, nem figyeltem.


Szóval, mikor azt a képet látod amit leloptál, akkor a szöveg stílusát tudod kiválasztani, még normál alakban.


Tehát teszed mit mondtam és lesz egy WordArt szöveged.


Ha ezt kijelölöd, akkor feljön a "formátum" szalag, ahol szerkeszteni lehet a WordArt-ot.

A szalag közepén látsz három bazi nagy A betűt és tőlük közvetlenül jobbra egymás alatt van három eszköztár.

Itt válaszd a legalsót és a lenyíló menűben a legutolsó lehetőség "átalakítás" a szöveg ívessé, meg más formájúvá alakítása.


Mégegyszer bocs.

2013. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 2. 22:02
 7/7 anonim válasza:
tudsz nekem is segíteni? Nekem nem azok az ikonok jöttek ki mint az illető írt és ebben a 2010-ben nem találom. Sugó sem írja ki. Ha leírnád pontosan hogy csináltad megköszönném. Ja, nekem is ugyanígy néz most ki, amilyen képet feltöltöttél.
2013. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!