Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tesz be képet a firefox...

Miért tesz be képet a firefox a lenyíló ablakokba?

Figyelt kérdés

Nem látszanak a menüpontok a lenyíló ablakoknál, helyette betesz egy képet.

[link]

[link]



2013. márc. 3. 14:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elég volt a hardveres gyorsítást kikapcsolni és működik! Köszönöm!

Remélem ha frissítem a videokártya szoftverét és visszakapcsolom, akkor is jó lesz.

2013. márc. 4. 15:45
 12/14 csacsi2 ***** válasza:

A hardveres gyorsítás az eddigi tapasztalataim (kérdések) alapján nem célszerű alkalmazni. Sajnos egyre többet kíván el a firefox a géptől.Nekem a Flashplayer -nél is ki kell kapcsolni mert full screen -ben fekete a képernyő, ha be van kapcsolva (bár nekem antik kártyám van).

Nem támogatott grafikus kártyák:

[link]

2013. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 csacsi2 ***** válasza:

Súgó / hibakeresési információ

Alul nézd meg a Grafika -részt.

ha ez van kiírva (bárhova)


Ezzel a grafikus illesztőprogrammal nem engedélyezett az együttműködés. Próbálja meg frissíteni a grafikus illesztőprogramot xy vagy újabb verzióra.


Akkor ne kapcsold be!

2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A legfrissebben van, de így se jó, ki kell kapcsolnom mindenképp. A hibakeresésnél a grafikus részen nem írja, hogy gondja lenne.
2013. márc. 4. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!