Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft mod probléma: mit...

Minecraft mod probléma: mit rontok el?

Figyelt kérdés

Már vagy századjára próbáltam berakni a Herobrine modot a játékba... Előtte berakom a ModLoadert meg az AudioModot, utána jön a Herobrine.

Mindent úgy csinálok ahogy le van írva, mégis mikor elindítom a játékot azt mondja Minecraft crashed!

Tudom van egy olyan fájl amiben le vannak írva a hibák, de nem vagyok nagy informatikazseni így nem tudom mit csináljak.

Légyszi segítsetek! :(


2013. márc. 3. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldás: New Videocard = Új videókártya
2013. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs?
2013. márc. 3. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem forge kell hozzá azért nem működik

Itt van az én leírásom a modolásról hátha kihagytál valamit:



Nos.Először le töltöd a winrar-t.(Nagyon egyszerű és nem fizetős).(Ez azért kell hogy meg tudj nyitni tömörített fájlokat).Ezek után megnézed hogy milyen "mellék" modokat igényel az a mod amit letöltessz.(ez általában az installation cím alatt találod.(Pl.Forge,ModLoader,ModloaderMP,Stb.))Az összes mellék modot tölsd le,meg persze azt is amit kinéztél magadnak.Ezekután a menüben(windows) lessz egy beíró hely (Keresés/Futtatás (az utóbbi xp nél)).Ide írd be hogy %appdata% kihoz egy mappát amiben benne lessz egy olyan mappa hogy: .minecraft ezt nyisd meg ebbe lessz egy bin mappa és a bin mappában lessz a minecraft.jar ezt nyisd meg winrar-al töröld ki belőle a META-INF mappát(Különben nem fog működni a mod).Majd nyisd meg a mellék modokat winrar al és a bennük lévő összes class fájlt rakd be a minecraft.jar-ba.Ezután rakd be a class fájlait annak a modonak amit kinéztél magadnak a minecaft.jar ba.Ezek után zárdbe a minecraft.jart és indísd el a minecraftot ha minden jólmegy akkor benne lessz a mod. Ha forge kell hozzá akkor csak a forge-ot rakd be a minecraft.jar-ba magát a modot a .minecraft mappában a mods mappába kell rakni(A mods mappát neked kell létre hozni.)A forge így működik Ha fent van elég a többi forge-os modot csak belerakni a mods mappába.Ha esetleg nem értettél valamit vagy talán valami nem működik esetleg kérdésed lenne írj privátban.


Az előttem válaszoló kérdésere ne is halagass az úgy marhaság ahogy van.

2013. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reppeti: volt itt egy hasonló kérdés és te ugyanezt a választ írtad rá, pont a te módszeres szerint próbáltam megcsinálni. xD Most is megpróbáltam, de sehogy sem sikerül. :( Pedig tényleg lépésről-lépésre azt teszem amit leírtál.
2013. márc. 8. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
*módszered
2013. márc. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!