Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Minecraft című játékban a...

A Minecraft című játékban a szerveremnél mi okozhatja azt a problémát, hogy ha valamit használnék (kar, láda, ajtó), leteszi a kezembe levő blokkot is?

Figyelt kérdés

Igen bosszantó probléma, szervernél van valami, és nem tudom, melyik plugin okozhatja. Minden játékosnál előjön a jelenség. Ajtó nyitásnál ráadásul vizuálisan ki is nyílik az ajtó (és leteszi a blokkot, ha tárgy, akkor nem), de nem lehet átmenni az ajtón, csak aha üres kézzel van kinyitva. Nem tudom, melyik plugin felpakolása után jelentkezett a probléma.


Angolul rá kerestem, semmit nem talált a kereső a hibával kapcsolatban, lehet, rossz kulcsszavakat használtam.


Plugin lista:

Citizens, MultiWorld, AutoSneak, WorldEdit, BukkitCompat, CustomPotions, neoPaintingSwitch, War, PluginReloader, PermissionsEx, TerrainControl, AntiFire, WorldGuard, AutoMessage, ChestRegen, HothGenerator, Sentry, TARDISChunkGenerator, TimeLock, GameModeInventories, ProtocolLib, WGCustomFlags, TexturePackChanger, PwnFilter, Essentials, TARDIS, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, TagAPI, VanishNoPacket, EssentialsAntiBuild, DisguiseCraft, WGBlockRestricter, EssentialsChat



2013. febr. 28. 22:08
 1/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Neten nézd meg az előzményekbe hogy melyik plugin oldalát látogattad meg utoljára, vagy azt nézd meg, hogy melyiket töltötted le utoljára.
2013. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wither válasza:
lagg is okozhatja
2013. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lag nem okozhatja, jó a szerver (bérelt és senki nem laggol rajta), és a probléma állandó és kivétel nélküli. Valamelyik plugin, vagy jogosultság okozza valószínűleg. Túl sok a lehetőség, hogy gyorsan ki lehessen találni.


Nem lehet valami részletesebb naplózást bekapcsolni, hogy kideríthető legyen a konzol kimenet vagy napló fájl alapján?


Meg fogom nézni a előzményeket is, hátha okosabb leszek tőle.

2013. márc. 2. 11:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajna nem jöttem rá, illetve zavarossá vált az egész. Csak halvány sejtelmem van, semmi több.

Kipróbáltam, mi történik, ha egyenként kapcsolom be és ki a plugineket. Ha a jogosultságokért felelős plugint kiiktattam, jó volt. Ha minden mást kiiktattam, csak azt nem, jó volt, Ha csak az essentials és a PermissionsEX maradt, akkor sem volt jó, szóval úgy néz ki, valami ezen pluginek környékén lesz, de még mindig nem jöttem rá, hogy mi a gond. WorldGuard-ot sem zárom ki teljes mértékben, az is képes akadályozni és engedni a blokkok pakolását, megsemmisítését. A PermissionsEX modifyworld pluginjét kikapcsoltam az MCMyAdminban.

2013. márc. 5. 13:27
 5/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Megvan. Ez egy nagyon régi "probléma", csak most olvastam el figyelmesen a kérdést xD. 1.4 óta ha ilyen tárgyak használatakor shiftet nyomunk akkor leteszi a kezünkben lévő (lerakható) blockot. Ez nem egy plugin miatt van, ez alapból benne van a minecraftban :D
2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!