Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videószerkesz...

Melyik a legjobb videószerkesztő program?

Figyelt kérdés
Sajnos a movie maker nem megy fel a gépemre és mivel előszeretettel gyártok videókat ezért fontos lenne. Olyat keresek amibe mozgóképet is belehet szúrni, a nyelv az mindegy, de viszont egyszerűen lehessen használni. Remélem értitek... :) Szerintetek melyik a legjobb videókészítő program?

2013. márc. 3. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
én pinnacle studio 14 -et használok, ez jó de sajnos nagyon fogja a processzort hdfilm vágásakor.
2013. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te most komoylan szeretnéd a legjobb videóvágot, amit ráadásul lehessen még könnyen is használni?

Elég nagy ellentmondás.

2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dj Enderman válasza:

SONY VEGAS PRO 10.0.a Build 387 Portable

(Nálam csak a portable verzió működik..amit fel kell telepíteni azt lehetetlen megtörni)

2013. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

#1

Én is a Pinnacle Studio -t favorizálom.

Megjegyezném bármely szerkesztő programmal HD minőségü videók erős gépet ígényelnek.

Nekem viszonylag gyenge gépem van,

AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3100+

1536 MB (DDR2 SDRAM)

RADEON 9250 (256 MB)

A program mégis remekül működik, igaz HD-t meg sem próbálom, de a 720px -el szenvedve, de megcsinálom!


#2 Teljesen egyetértek, ami könnyen kezelhető általában butított, olyanoknak találták ki akik nem mélyednek bele a szerkesztésbe. Minél többet tud egy program annál átláthatatlanabb!


#3 Ha portable-ban teljesértékü (regisztrált)program

akkor csak megtörték valahogy (mielőtt portable lett).

2013. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Nem szoktam videót szerkeszteni, de tudomásom szerint ezek a legjobbak:


pinnacle

ulead

sony vegas

adobe premier pro

cyberlink power director

2013. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
Avidemux, VirtualDub, VideoPad. Mivel láthatólag sajátosan értelmezed a "legjobb" fogalmát (tegyük félre, hogy eleve értelmetlen), talán ezeket is érdemes kipróbálnod. Ingyenesek, a kezelésük viszonylag egyszerű, kivált a vágás rutinfeladatai esetén.
2013. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sotihasznalo válasza:

Ha a legjobb videó vágóról hallok valamit egyből a sony vegast és az adobe termékeket hallom.

Ha nem szégyelled rá a pénzt meg is éri mindegyik legjobb-nak beállított termék mert mégérik.

A videó vágás nem nagy kunszt meg lehet tanulni hamar most akár könnyen kezelhető progi akár nem.

2013. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!