Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Dell gépet (media...

Vettem egy Dell gépet (media markt) és kaptam hozzá windows 7-et, na most ezt másik típusú gépre felrakva azt írja, hogy nem eredeti ez mitől lehet és hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:33
 1/3 Bernáth Viktor válasza:

Hát valószínüleg az a baj, hogy már egyszer feltelepítetted a gépedre és regisztráltad is.

És ha ez így van akkor már másik gépen nem fogod tudni regisztrálni!

Ezt valószínüleg akkor írta ki ha jól gondolom, amikor megtörtént az első frissítés, Két dolgot tudok ilyenkor alyánlani, csinálj egy rendszervisszaálítást egy olyan időpontra amikor még nem írta ki, vagy rakd újra a gépet és kapcsold ki a frissítést.

A frisítést mindenféle képpen kapcsold ki ha megtörtént a rendszervisszaálítás.

2013. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerezz be egy masik kulcsot,vagy nezz utana ,hogy mi az a loader es hogy kell hasznalni
2013. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovács Pistike01 ***** válasza:

a windowsod minden bizonnyal oem liszenszes, ami csak az adott konfiguráción működik, más hardveren nem


loaderrel természetesen aktiválhatod, működni fog, de nem lesz legális

2013. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!