Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell az AVS Video Editorb...

Hogy kell az AVS Video Editorban videót készíteni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy videót az AVS video editorban, és elmentettem, először AVS video editor formátumba, utána valahogy bajlódtam vele és sikerült VEC formátumba elmenteni, na csak az a kérdésem,hogy VEC formátumú videót fel lehet rakni youtubre?

2013. márc. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Te valamit nagyon elnéztél, vagy inkább kezdő vagy videószerkesztgetés terén. Amivel nincs is semmi baj, majd csak bele jössz ,csak gyakorolni kell.Amiket leírtál sajnos azt kell , hogy mondjam, hogy ilyen videó formátumok nincsennek. Az AVS formátumot azt még értem, hiszen az nem más mint a program saját projetct fájlja vagyis az egész munkafolyamatot tudod így lementeni, hogy majd később tudd folytatni, ha akarod. Viszont ezt csak az AVS-sel tudod megnyitni.A VEC-cel viszon feladod a leckét arról fogalmam sincs mi lehet, de az csak egy dolog, én sem tudhatok mindent. Na de komolyra fordítva a szót , Olyat kell keresned , hogy File - Save As..., vagy Render As..., vagy Export... Mindenkép olyat, hogy Te ki tudd választani a megfelelő video formátumot. Pl. Xvid, DivX, mp4,H264, avi(ezen belül keress egy kodeket), vagy valami épkézláb video formátumot, hagyd a VEC formátumot az nem lesz jó.
2013. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked. Középső sor , Produce ikonra kattints, majd klikk a legfölső ikonra a File sor elején lévő képre.Azaz itt kiválasztod , hogy mit is szeretnél, majd klikk a Next ikonra.És elérkeztünk a lényeghez. Profile sor végén klikk a kis négyzetre és kiválasztod a neked szimpatikus formátumot, és az Advancedre ismételten Klikk és beállítod a minőséget.Majd megint Next.Az Output Foldernél kiválasztod, hogy hová mentse.Name vel adsz egy nevet, és Klikk a Create ikonra ezzel indítod a konvertálást.És végezetül még ott van négy kör ahová tehetsz pöttyöt.

Lehetőségek: 1.Konvertálás után ne csináljon semmit.

2. Adjon hang jelzést. 3.Zárja be a programot.4. Kapcsolja ki a számítógépet a konvertálás befejezése után.

2013. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!