Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért recseg ha sok sávot...

Miért recseg ha sok sávot használok Fl-Studioban?

Figyelt kérdés
Amikor Fl Studio-val csinálom a zenéket, és sok pattern, meg sok sáv szól egyszerre, akkor így elkezd recsegni, megáll, meg ilyenek. Megnéztem a CPU használatot 90%-on volt. Akkor gondolom ez baj :). Esetleg egy hangkártya vásárlása megoldaná a problémát? (Van a ASIO Driver is a gépemen.)

2013. márc. 5. 16:48
 1/4 anonim válasza:
először próbáld meg exportálni az egészet mp3-ba vagy wav-ba.... ha úgy is recseg vagy szarul szól akkor a masterelés a probléma kulcsa.... de ha nem akkor viszont a CPU a kevés...
2013. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Inkább a CPU-val van a gond. És ha jobbat veszek. mi legyen a szempont? Tehát órajel, vagy cache méret, vagy ilyenek?
2013. ápr. 2. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha vennék bele uj processzort akkor az lenne az elsődleges szempont, hogy minimum 4 magos legyen, 2.7-3.2 GHz-en ketyegve.

Sajna nem olcsó, de én is épp arra gyűjtök.

Milyen az alaplapod? Ha 1155-ös akkor egy i5 lenne a jó megoldás :D

2013. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekem asszem 775-ös :P

2013. ápr. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!