Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy USB-s Wi-Fi adapterem...

Van egy USB-s Wi-Fi adapterem és ha használok egy vezeték nélküli hálózatot akkor egy idő után a Windows szerint nem állnak rendelkezésre kapcsolatok. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate 32 bit, TP-Link TL-WN422G adapter. A hozzá adott lemezről való a driver és eddig nem volt vele gond sose.
2013. jan. 13. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé gyenge és elavult az a Wifi jelfogó.

Kellene váltani mondjuk egy N-esre, a G-s már a többihez képest nagyon labilis.

2013. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy már nem olyan jó de már lassan 3 éves. Nem tudom akkor mennyivel számított jobbnak. Közben szereztem egy másikat, TL-WN711NC de ennél is ugyan az a gond. Próbáltam újra telepíteni a windowst de most meg el sem jut a bootolásig. Most XP-van fent de nem használtam most hosszabb ideig, hogy kiderüljön. Köszi a választ!
2013. jan. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!