Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » érdekelne hogy mi kép működik...

érdekelne hogy mi kép működik a skype mi a prémium tagság?

Figyelt kérdés

azt értem hogy a magyar országra érkező mobil ill. vezetékes hívások 3 hónapra €18.08 - 5390.16ft

de ez havidij az után érdeklödök hogy ez után számolnak e föl percdijat is



2013. márc. 6. 14:29
 1/1 Komplikato ***** válasza:
Nem havidíj van, hanem feltölthető egyenleg van. Szerintem amit írtál ennek a feltöltésnek a minimumja. És a feltöltésből vonja a percdíjat! Mivel ugye nagyságrendekkel olcsóbb, mint igazi telefon-telefon, vagy mobil-mobil hívás, így is nagyon megéri. Számítógépes (vagy okostelefonos) Skype, vagy éppen Skype telefon továbbra is ingyen hívható, ahogy eddig is. Én anno beszéltem egy céges emberrel, ők a telefonszámlájukat a negyedére levitték, igaz Skype-on kívül 5 másik szolgáltatót is használtak ehhez és ő mondta, hogy itthonról argentin mobil számot eleve csak Skype-ról lehet hívni, mert az egész magyar rendszer nem ismer ilyen hosszú telefonszámokat.
2013. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!