Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új számítógépre hogyan tudok...

Új számítógépre hogyan tudok rendszert telepíteni USB-n keresztül pendrive-ról?

Figyelt kérdés
A vinchester teljesen üres, és azt szeretném kérdezni hogy egy Windows 7-et hogyan tegyek rá úgy a pendrive-ra, hogy telepíteni tudjam róla?

2013. márc. 7. 19:40
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
36%

[link]


De egy új gépen már csak akad egy nyüves DVD olvasó, hmm?

2013. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

letöltöd,rárakod a pendrive-ra(ha elég nagy merétű a pendrive-d) aztán új a géped ugye?

-bedugod a pendrive-t[[amin rajta van a windows 7]]

-és amikor bekapcsolod akkor kiirja hogy: boot system

ezt azthiszem a F1,F2,F3,F4,F5,F6,F7,F8,F9 valamelyikével tudod előhozni, :)) és onnan meg már könnyű: install from...

f., ez a pendrive neve uyge és akkor telepíted

2013. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Windows 7 operacios rendszer felmasolasa USB-kulcsra (Pendrive):


A lemezkepet nemcsak DVD-lemezre irhatod ki, de USB-kulcsra is felmasolhatod azt! Erre a celra ajanlom neked a Microsoft Windows7-USB-DVD-Download Tool nevu eszkozt, amellyel konnyen telepitheted a Windows 7-et USB-kulcsrol is!


A USB-kulcsrol torteno telepites eseten a DVD-lemezrol torteno telepitessel szemben, a Windows 7 joval gyorsabban telepul! Az en esetenben kb. 20-25 %-kal gyorsabb a telepites, mint DVD-lemezrol torteno telepites eseten! (Megjegyzes! Ez a valtozat, egy minimum 8GB-os USB-kulcsra fer ra!)


Ehhez telepitsd fel a Microsoft Windows7-USB-DVD-Download Tool nevu eszkozt, amely inditasa utan tallozd be a letoltott lemezkepet, majd valaszd az USB-kulcsra torteno masolast! Ha elotte nem formaztad a kulcsot, akkor a masolas megkezdese elott rakerdez, hogy formazza-e a kulcsot. (NTFS-re) Ha vegzett a formazassal, mar kezdodik is a masolas, amely folyamat jo par percig elfog tartani.


Ha a kivant eszkozzel kiirtad, vagy felmasoltad a Windows 7 kepfajlat, akkor mar csak annyit kell tenned, hogy ujrainditod a szamitogepedet, majd a BIOS-ba torteno belepes utan, ugy allitod be a gepet, hogy az DVD-lemezrol vagy USB-kulcsrol Bootoljon indulasnal, majd a kepernyon koveted a Windows 7 telepitesenek folyamatat!


A Microsoft Windows7-USB-DVD-Download Tool eszkoz, mindenkori legfrissebb valtozatat itt talalod:


[link]

2013. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Egy számítógépről egy programmal ráteszed a pendrivédre azt az operációs rendszert amit akarsz úgy hogy ha bekapcsolod a gépet be boot-oljon. Úgy bootol be hogy amikor bekapcsolod a géped és pendrivén rajta van az op renszer és már be van dugva a gépbe be nyomod többször is amíg be nem jön a renszer az f4-et vagy a f12-t. Van olyan gép ahol f12 van ahol f4.
2013. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként nincs benne DVD olvasó, mert rakattam a gépet, és azt nem kértem bele, mert úgy emlékeztem hogy a régi szétszedett gépemből maradt, de kiderült hogy eladtam :D
2013. márc. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!