Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg ez a két...

Miért jelenik meg ez a két kis jel, és mit tudok velük csinálni?

Figyelt kérdés

A4TECH X7 (X-748K) egerem van, és azt hiszem ez csak azóta jelenik meg, amióta telepítettem hozzá a drivert, az X7 Oscar Editor nevű programmal.


De lehet, hogy minden Windows 7 felhasználónál megjelenik.


A kérdés tehát: Mire jó? Mit tudok vele csinálni?


A kép: [link]



2013. márc. 9. 12:16
 1/5 Hulioboy ***** válasza:
Be lehet konfigurálni az egeret, hogy ha jobbra-balra döntöd a görgetőt akkor mit csináljon. Ezt akarja tudatni veled a kis rajz
2013. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. márc. 9. 13:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg azt is meg tudnád mondani, hogy hol/hogyan tudom bekonfigurálni, annak nagyon örülnék, mert a programjában ilyet nem találtam, bár lehet, hogy van.
2013. márc. 10. 18:37
 4/5 Hulioboy ***** válasza:
Gondolom fent van az egérnek a drivere... Ha nincs akkor keress rá a neten és töltsd le hozzá, ha van CD-d hozzá akkor telepítsd azzal, és után be tudod konfigurálni, hogy melyik gomb mit csináljon
2013. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De amúgy nem is tudom jobbra-balra döntögetni a görgőt, csak lehet, hogy a Windows ezt nem ismerte fel.
2013. márc. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!