Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2-ben vettem kocsit, de...

Sims 2-ben vettem kocsit, de nem tudok semmit csinálni vele, pedig normális garázsbeállón van. Ha ráviszem az egeret nem jelenik meg semmi, magyarul nem lehet vele semmit csinálni. Hogy lehet vele menni? Vagy csak éjszaka lehet, esetleg jogsi kell?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Semmit nem lehet vele csinálni csak ha megvan a Sims2 Éjszakák kiegészítő. Különben csak dísznek jó. Ha megvan a szabadidő akkor tudsz csinálni kocsit de azzal sem tudsz semmit sem csinálni.
2009. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de megvan az éjszakák!!
2009. jún. 1. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Rákattintasz és semmit nem csinál? Felnőtt sim tud vezetni csak.
2009. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ha hiszed ha nem ma UGYANEZ történt velem!!!!! Vettem kocsit, de nem tudtam vele mit csinálni! Annyira elkseredtem hogy ledózeroltam az egész házat! Nem tudom mi lehetett a gond! :(
2009. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tinik is tudnak vezetni egyébként!
2009. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!