Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vateráról hogy tudom törölni...

Vateráról hogy tudom törölni magam?

Figyelt kérdés
Tettem fel egy tárgyat eladásra de most már nem aktuális szeretném magam töröltetni. Lassan mínuszban leszek, mert mindig el kell utalni az egyenlegem. Kérlek segítsetek. Köszi
2013. márc. 10. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit kell mindig elutalni?

Egy fillért nem kell fizetni a vaterának, csak ha el akarsz adni, akkor egyszeri pár száz Ft-ot.

2013. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már másodszor kaptam értesítőt, hogy 440 Ftot kell befizetni.
2013. márc. 10. 12:42
 3/5 anonim válasza:
Gondolom meghirdettél valamit,amit lehet nem adtál el,de kiemelted a hirdetést,így annak a költségét ki kell fizetned. Hiába törlöd magad,attól még fizetned kell,amit be is fognak hajtani más költségekkel együtt.
2013. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szép kör volt, nekem ma értesítő nélkül...


creditexpress behajtócég 334-ftért 3810-ftos kezelési költséggel (pontosabban ők Adminisztratív díjnak tüntették fel) szóval kapják be, adjanak zabálni a behajtócégek kijött a csekk.

2013. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Be is fizetem amit kell de törölni szeretném magam és nem tudom hogyan kell!!!
2013. márc. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!