Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel akarom telepíteni a...

Fel akarom telepíteni a Windows 8-at?

Figyelt kérdés

Van egy SAMSUNG NP300V5Z notebookom, amit 2011 őszén vásároltam. Fel szeretném rá telepíteni a W8-at, ezért letöltöttem a frissítési segédet, amely jelzi, hogy 5 dolog nem kompatibilis vele.


1. Biztonságos rendszerindítás (nem szükséges)

2. DVD-lejátszó (nem szükséges)

3. Intel(R) Bluetooth Driver (ez viszont szükséges lenne, le lehet tölteni a Windows 8cal kompatibilis verziót?

4. Samsung Control Center (ez is kéne, le lehet tölteni a W8-cal kompatibilis verziót?)

5. Security Essentials (nem szükséges)


Tehát 2 programot kell letöltenem ahhoz, hogy hibátlanul működjön a W8. Tudnátok ebben segíteni?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. márc. 10. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
javaslom ,ha a rendszered kifogastalanul mukodik ,inkabb ne telepitsd a Windows 8-t
2013. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Intel BT: [link]


Samsung Control Center: tedd fel a win7-est és menni fog.


Ha egy tanács kell: ne telepítsd fel a 8-at, még csak egy pár IT gurutól hallottam jókat, a többség nem szereti. Várj még vele, nem lesz gyorsabb, stabilabb, biztosabb a géped, mint a Win7-el.

2013. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!