Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri a win7 helyett win8at...

Megéri a win7 helyett win8at feltelepíteni? Stabilabb? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Esetleg jó vírusirtót tudtok ajánlani mellé?

Figyelt kérdés

Állandóan összeomlik a flashem, villog az egérmutató, lassú a gép, reklámablakok ugrálnak fel, de a vírusirtó nem talált semmit. Újra akarom telepíteni az egészet, és ha már itt a win8 és stabilabb lenne és kevesebb biztonsági rés, akkor feltenném, de ugye win esetén sosem lehet tudni, hogy előre vagy visszafejlődik valami.


Javaslatok?



2013. márc. 11. 07:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

H.Tibor87


Azért ne írd le az egész W8-at, mert 3 előtelepített, gyártók által teleszemetelt verzió szar volt.

Nálam tökéletes a 8, pedig a gépem sem éppen mai darab. Gyorsabb mint a 7, és stabil, bár a 7 is az volt.

2013. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most még megpróbálok feltenni egy 32 bites verziót, lehet az volt a problémája, hogy nem 64 bites driverek vannak telepítve, fogalmam sincs. Ha az se megy, akkor marad a win 7, max 64 bitesre váltok, hogy hátha gyorsabb lesz (nem is néztem, mikor feltelepítettem a mostanit, hogy enm 64 bites. Talán ha így csinálom, lehet, még updatelni is tudom a 64es win 7et 8ra.
2013. márc. 11. 15:46
 13/13 A kérdező kommentje:
Feltettem egy win 7 64 bites sp1es verziót, msot egyelőre jó ez is, nem tudom frissíteni 8ra valamiért, a cd írja hibásnak, de szerintem csak simán túl sok neki.
2013. márc. 14. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!