Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok pénzt szerezni a...

Hogyan tudok pénzt szerezni a The Sims Freeplayben?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban titkos kódokra gondolok

#pénz #The Sims FreePlay #Titkos kódok
2013. márc. 13. 19:06
 1/10 anonim válasza:

Ez egy internet alapú játék, ezért nincsenek benne olyan kódok amiket PC-n megszokhattál, viszont itt is lehet pénzt, pontokat szerezni, mint PC-n. iOS-en nekem is megvan ez az app és ha van jailbreaked Cydiából letöltöd a LocalAPStore nevű appot.

REPO: [link]

Ezután rámész a játékban a kis lila store iconra, aztán kiválasztod miből mennyit szeretnél. Itt kiírja hány euró, de ne foglalkozz vele, csak katt rá valamelyikre és ha kiírja, hogy "Confirm Your In App Purchase" csak menj a mégsére és az alkalmazás azt fogja érzékelni, hogy megvásároltad.

Androidhoz hasonló megoldást sajnos nem tudok, iPadem van.


Sok sikert!

2013. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor a pénzt nem veszi le?
2013. márc. 13. 19:39
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja már értem bocsi

Nagyon köszönöm ;)

2013. márc. 13. 20:09
 4/10 anonim válasza:

Vetsz a sismseidel 1 napos magot majd kilépész és leálítod/bezárod utána előre álítod az dátumot egy nappal majd belépsz a simsbe.

(Fontos hogy miután kijelzi ne álisd vissza röktön hanem elöször arasd le)

2013. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem nem sikerült ez a csalás mindent úgy csinálok ahogy le van írva:

Megnyitom a játékot elvetem az egynapos magot, kilépek, kikapcsolom a wifit, aztán átállítom az időt, újra megnyitom a játékban be is esteledik mégsem, végezte el a feladatot. Tud valaki segíteni?

2013. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nekem a dátumos csalás müxik úgy hogy felrakom croissant sűlni és kiléptem a gamebol lekapcsoltam a wifit dátumot 1nappal előre vittem visszalépek elsöre soha nincs kész de ugyan ezt megcsinálom ujra ugy hogy előre veszem az idöt 5-7 percek és már kész is. Lumia 530-ál probáltam. Köszönöm én is azt a csalást nagyon jó
2015. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt a dátumos miatt nem indul a játék. Használtam jó párszor de csak a játék szívta meg meg én is mert sok időt beleadtam de legalább megtanultam hogy jobb csalás nélkül játszani még ha sokáig is tart. És ezt tanácsolom ne csaljatok nincs értelme.
2015. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


Ez egy olyan oldal, ahonnan az eleve unlimited-es mindenű Sims Freeplay-t tudod letölteni.

:)

Androidon szépen fut, rengeteg pénz, lp, meg minden van.:)

2015. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én már mindent megpróbáltam,de se egy link se egy weboldal nem segít csalni.jó volt a fenti link, le is töltötte,de utána semmit nem nyitott meg...segítsetek! Valaki küldjön már egy használható linket,ami egyböl a lényegre tér...légyszi
2015. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nekem se működik! Vagy bejön egy ablak és semmi, vagy a ... Alkalmazás leállt!?
2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!