Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cubase vs Fl studio?

Cubase vs Fl studio?

Figyelt kérdés
Melyik jobb program es miert? Mondjatok letszi velemenyeket,elonyokot es hatranyokat
2013. márc. 15. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy örök kérdés, igazából egyik sem jobb a másiknál csupán más, személy szerint én az FL-re cuppantam rá még régen mivel sokkal könnyebben lehet megtanulni, jobban kitudod élni magad benne és nem húzza le a kreativitásodat( Ha kezdő vagy) de viszont stúdióba Cubase sokkal megfelelőbb mivel több hangsúly van fektetve a külső eszközökre (pl.:midi-k)

Ha csak zenei alapokat szeretnél csinálni én az FL studio-t ajánlom, de ha mást is szeretnél nem csak alapokat gyártani akkor mindenképpen Cubase :D

2013. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi
2013. ápr. 4. 11:55
 3/3 anonim válasza:

FL azért jó, mert tele van beépített hangmintákkal, szekvenszerrel (elektronikus és/vagy programozott zenékhez jó szerintem)

Mindezeket a Cubase-ban is meg lehet csinálni, csak le kell tölteni hangmintákat/vst-ket, és trükösebben kell bemidizni, de cserébe sokkal jobban paraméterezhető és az audio része is sokkal jobb(szerintem)


én a Reaperre esküszök! :D

2013. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!