Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan legyen Rendszergazdai...

Hogyan legyen Rendszergazdai jogosultságom? (Windows 8)

Figyelt kérdés
Próbáltam már, hogy "Windows + R" és bele írva "netplwiz" de ott segíteni kéne... Értelmes válaszokat kérek! :)

2013. márc. 16. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Windows gomb -> gépeld be a netplwiz-t, majd jobb gomb rá és alul válaszd a "futtatás rendszergazdaként"-et.
2013. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hanem arra, hogy hogyan lehetne az egész gépen rendszergazdai jogosultságom vagy ilyesmi... Mivel az egyik mappában nem tudok megnyitni fájlokat, és azt mondja, hogy ehhez rendszergazdai j. kell ...:|
2013. márc. 16. 19:31
 3/4 frencsy válasza:

Nyisd meg a regedit -et a Start menü keresőjével.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System

Hozd létre vagy módosítsd a következő duplaszó bejegyzést: EnableLUA , értéke legyen 0

2013. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké rendben, de a CurrentVersion nincs ott :/
2013. márc. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!