Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed Most Wanted...

Need For Speed Most Wanted 2012 demo hol tölthető le?

Figyelt kérdés
szeretném kipróbálni. ha valaki tud linket ahol letőlthető,az küldje el nekem. köszi! :) (én nem találtam)
2013. márc. 16. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne töltsd le. Nagyon gyengére sikeredett.
2013. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen? pedig annyira mutogatják.... akkor nem érdemes? nincs olyan jó mint az előző mswtd?
2013. márc. 16. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Köze nincs már a Need For Speedekhez ennek az újnak.


Optimalizálatlan,szóval kell neki gép hogy akadás mentesen menjen.

Semmi története nincs,nulla tuning.Annyiról szól az egész hogy mész a városban kocsikat szedsz fel,megcsinálod a versenyeket és kész.Ráadásul az irányítás is el lett szarva.



A régi MW körülbelül egymilliószor jobb nála.

2013. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó azt aláírom hogy grafikában verhetetlen,de játékélménye =0.
2013. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor feladom :) nem foglalkozom vele. :) köszi!
2013. márc. 16. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Run-t próbáltad már?Na az az isten király NFS. :D


Igaz hogy abba sincs tuning,de egy gyengébb gépen is vígan elmegy,és olyan pályák vannak benne hogy valami k*rva jó : DDD

2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem próbáltam még. igazából nem vagyok nagy játékos,csak néha néha elkap a gépszij.... :) most van időm,és úgy gondoltam élvezkedem e gépem által produkált grafikákban. :) csak nem tudom mivel kellene próbálkozni. :) szeretem az fps,és autoversenyes játékokat. :)
2013. márc. 16. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem próbáltad ki akkor mindenféleképp próbáld ki.Milyen géped van?
2013. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát nem olyan durva gép. néhány éve még az volt. :) szerintem alapgép. dual core e5300 2,6 ghz processzor 2 mb l2 gyorsítótár fsb 800 mhz. 2x1 gb ddr 2 800 mhz ram. 512 ddr 3 videokártya pci expressz. a márkája nem jut eszembe.... :) az alaplap azt hiszem asus. ennyi. ha van ötletetek mivel üsem el az időt,akkor szóljatok. :)

a half life az egyik nagyon nagy kedvencem. még mindíg... :)

2013. márc. 16. 21:38
 10/10 A kérdező kommentje:
azt hiszem a video kártyát az asus gyártja....
2013. márc. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!