Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó ahogy csinálom? Bővebben lent!

Jó ahogy csinálom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Windows 7-et akarom feltelepíteni,de nem engedi a windows7 dvd-t bebootolni,viszont az xp-t igen.Az jó,ha feltelepítem a windows xp(hogy leformázhassam a meghajtókat),majd felteszem a windows 7-et...Azután pedig kitörlöm a Windows.old nevezetű mappát ami tartalmazza a windows xp-t?

Teljesen tiszta windows 7-et kapok így végezetül?

Előre is köszönöm!

Üdv!


2013. márc. 17. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írom le részeltessen hanem egy kis olvasni való amiből megtudod az összes kérdést


Hogy?

Miért?

Minek?


[link]

2013. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, de van ott más mappa is amit törölni érdemes. Xpben még nem User hanem document & settings a felhasználói mappa.

Program Filesben és a rejtett mappákban nem tudom hogy mit játszik. Viszont ami különbség az az hogy a Win7-nek kell egy +100Mb méretű rendszermeghajtó külön aktíválás etc. miatt, mikor az XP-t particionálod célszerű hagyni neki egy kis formázatlan meghajtót pluszba és akkor biztos jó lesz.

2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

powe_r

Azért csinálom így,mert a windows7 telepítő fájlba van egy 2gb-nál nagyobb fájl.Emiatt nem engedte ISO-ban kiírni nekem a Nero.

Csak UDF-be engedte,azt pedig sajnos nem olvassa be bootolásnál.

Azért ment a zöld pipa,mind a kettőtöknek!;)

2013. márc. 17. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a nero létezik :))


[link]


img-burn a megoldás

2013. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nLite 1.4.1


:)


és mi az a 2 giga?

2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!