Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ahogy csinálom?...

Nagyon gáz, ahogy csinálom? Vagy így is sikerülhet?

Figyelt kérdés

Az évkezdésre megfogadtam, h elkezdek leadni jónéhány kilót. Sajna a hétfőm befuccsolt.

Tegnapom:

reggeli 2 pici szelet kenyér kenőmájassal, 1 paradicsommal

ebéd: 1 kis tányér savanyú burgonyaleves

vacsi: néhány túrós derelye

Egész napi folyadék: rengeteg szénsavmentes víz

Muszály volt ilyen laktatóbb kaját ennem, mert mozgásként fát vágtam, és pakoltam, nagyon sokat, kb 2 órán keresztül :S

Ma:

Reggeli: 2 zöldfűszeres péksüti, tejeskávéval

Azóta csak 1 fürt szőlőt csipegetek.

Bicikliztem ma meg gyerekekkel foglalkoztam, szaladtam utánuk...

Még vacsizni fogok.

Lehetséges így leadni vmit?

reggeli: 1 zöldfűszeres péksüti


2012. szept. 6. 13:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 22L
2012. szept. 6. 13:40
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ez éhezésnek minősül. A vacsorára derelye meg egy vicc.


Olvass és tanulj:

[link]

2012. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon nem jó! :D Amit így kín keserven lefogysz, azt vissza is fogod hízni.

Kenyeret és péksütit egyáltalán nem kellene enned; a derelyét, ugye Te sem gondoltad komolyan (?!). Ami ebben jó a paradicsom, a sok víz és a szőlő.

Rengeteg zöldség, gyümölcs, sok folyadék, csirkemell, hal stb stb, ami szinte minden fogyókúrás kérdés válaszában szerepel, és persze plusz mozgás, és ami a legfontosabb: önfegyelem - tényleg ennyire egyszerű! :)

Ja, és muszáJ!

2012. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy azt szabad tudni?

Ez az étrend amit felsoroltál éheztetés. A mozgás úgy látom megvan, de egyél nyugodtan rendesen. Így is tudsz fogyni sok mozgással.

2012. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez borzalmas, ezt el se kezd, ebből egy dolog fog kisülni, izmot vesztesz, még hozzá rengeteget, a zsírod alig fogja észrevenni, tehát végeredményben a testzsírszázalékod iszonyatosan emelkedni fog annak ellenére, hogy a súlyod csökken. Tükörbe se fogsz tudni nézni... Ahhoz, hogy fogyni tudj tisztában kell a testalkatoddal(ekto/mezo/endormorf), és az anyag cseréd sebességével. Így látatlanba annyit tudok mondani, hogy próbálj több fehérjét bevinni, nem muszáj csirke mell, hal stb. hanem pl.: ott a tojás, rengeteg telített, és telítetlen zsírsavat tartalmaz ami szükséges az izmok felépítéséhez, nem beszélve a hormonok előállításáról. Mozgás: próbálj súlyzózni(elég kétnaponta alacsony ismétlésszámmal, mert a zsírégetés egy kiadós súlyzózás után akár egy napig is eltarthat) Próbálj kardiót beépíteni a napodba, ha időd engedi szúrj be egy 20 perces edzést napi 3X. És ami nagyon fontos éhezni tilos, talán kivétel ha endomorf vagy, de ők se vihetik túlzásba. Egy életforma váltás itt kezdődik, nem pedig ott, hogy alultápláltat csinálsz magadból.
2012. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös voltam LOL életformaXD akarom mondani életmód.
2012. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!