Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a google...

Mi a különbség a google chrome és az orbitum böngésző között?

Figyelt kérdés
ezek összefüggésben vannak ? vagy ez két külön böngésző ? nem értem...tök ugyan ugy néz ki

2013. márc. 20. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy ugyan úgy néz ki, az nem jelent semmit.

A Chrome-hoz van egy csomó kiegészítő, amitől valószínű jobb.

2013. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Például az, hogy ha beírod a keresőbe "Orbitum böngésző", alig lesz néhány találat (magyarul), míg ha beírod a Google Chromot... Lehet, hogy ez nem véletlen?

Talán ez is okozza, hogy én speciel most hallottam róla először :)

Fent van a gépemen az IE, Opera, Safari, Firefox. Azért ennyi, hogy weblap szerkesztéskor mindet ki tudjam próbálni, viszonylag egyformán jelenítik-e meg. És azért nem több, mert oldal látogatási-statisztikámban ezeket használja a "nagy átlag" leggyakrabban, az úgynevezett "egyéb böngésző" elhanyagolhatóan kevés. Arról nem is beszélve, hogy sok próbálkozó böngésző motorja ezek közül valamelyik...

De általában a tűzrókát szoktam használni, viszont az utóbbi hónapokban szinte kizárólag a Chrome-t. Az oka, hogy ezt lehet legjobban "lecsupaszítani", viszont ennek fejében észrevehetően gyorsabb. És azért csak általában, mert néhány dolgot nem hajlandó megtenni. Pl. nagy hibája, hogy a gyorsítótárban a külső CSS, illetve a külső JavaScript fájlokat egyszerű F5-re, vagy oldal újratöltése (kukacnyil) nem nagyon akarja frissíteni. Kicsit makacs... :) Viszont észrevehetően gyorsabb, bármelyiknél.

2013. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó,akkor ugy irom google orbitum.a chrome testvére kb :D a chroomeos bővitményeimet is rá rakta.ez is vmi chrome csak fejlesztett..magától rakódtt a gépemre
2013. márc. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!