Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore. Még nem regisztráltam,...

NCore. Még nem regisztráltam, ezért érdeklődöm, hogyan kell használni az oldalt? Hallotam a fel le töltés, és a seedelésröl . De ha nem töltök le akkor milyen teendőim vannak. Milyen ürün kell seedelni stb. Ez a rész érdekelne.

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
A letöltött torrentet 0,6-s arányig vagy 2 nap seed időig kell seedelni. (Az idő csökken, az arány növekedésével). Minden hónapban teljesítménytől függően kapsz x lehetőséget, amit kihasználhatsz arra, hogy nem kell vissza seedelned a torrentet.
2013. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem 0,6-os arányig kell visszatölteni!

Ratio-free rendszer van, tehát nem arányban szabják meg a köetelményt, hanem időben:


Hátravan=(1-arány)*(48+0.4*letöltött adatmennyiség)-seedben töltött idő

 arány -> az adott torrenten elért arány

 letöltött adatmennyiség -> az adott torrentből letöltött adatmennyiség

 seedben töltött idő -> szintén az adott torrentre vonatkozik


Alapból 48 óráig plusz a letöltött mennyiség GB-ban számolt mennyisége szorozva 0,4 órával. Ha meg nő az aránya, akkor ennyi idővel csökken az idő. Tehát ha 0,6-os arányig töltöd vissza, az még nem elég, akkor is még legalább 19 óráig seedben kell maradnod.

2013. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy erre min. 2 heted van, tehát ha naponta megy 3-4 órát a gép, simán teljesíthető. Rengtól függően pedig van hit'n'un, vagyis nem teljesítetted a kötelezettségeidet, de akkor sincs baj.

Ez alapból havi 5, tagnak 10, mindenki másnak korlátlan.

2013. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam 0,6-s aránynál kiírja, hogy teljesítettem :D
2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!