Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a fizikailag legélethűb...

Melyik a fizikailag legélethűbb autó SZIMULÁTOR?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gran Turismo 5
2013. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SimBin Studios fejlesztőcég játékait keresd. Élethű autószimulátorokban utaznak kifejezetten.
2013. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gran turismo
2013. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

iRacing - de ez csak kizárólag egy jó kormány/pedál/váltó trióval ajánlott. Én személy szerint nem játszottam vele, ezt csak olvastam.


rFactor is nagyon jó, valamint az LFS-t is tudom ajánlani.

2013. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csacsi2 ***** válasza:
Gran Turismo mindig élenjárt a szimulácioval.
2013. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Farming Simulator xD
2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a SimBin-t ajánlottam. Ismerem a teljes GT sorozatot az első résztől kezdve. Úgy látom ezzel egyedül vagyok.

A Gran Turismo sorozat műfajában a legjobb. Sok márka, sok modell, sok beállítási lehetőség, sok pálya, minden amit akarsz. De aki azt mondja, hogy élethű, az vagy soha nem látott mg autót, vagy a 4. dimenzióban él.

Eleve egy játék, amiben nincsen törésmodell definíció szerint nem lehet élethű. Ugyanis az életben törnek az autók (kivéve a 4. dimenzióban). Ugyancsak, amíg nem lehet kikapcsolni a botok változó intelligenciáját (mert még ha ki is kapcsolod, az ugyanúgy változik, csak kisebb mértékben), addig megint ne beszéljünk élethűségről. A gumikopás megint elég necces, hiába van többféle gumi is - kopásátmenet elég kicsi, holott az éleben nagy különbség van gumi és gumi között. Lehetne még sorolni, de gondolom hirtelen elég.

Persze ettől függetlenül a GT5 alapjáték (akárcsak a többi része is - jómagam előrendelésben vettem meg a PS2-t, PS3-at és fogom megvenni a PS4-et is kifejezetten a GT játékok miatt) - de az élethűség királyának nevezni messze nem helytálló.

2013. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy lista, amely nagyjából helytálló. Azért az F1 szériát nem tenném ilyen előkelő helyre, az iRacing-nek abszolút ott a helye.

[link]

2013. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

A Codemasters féle F1-es bugyutaság még csak távolról sem szimulátor.


Egyébként Iracing. Próbáltam már és tényleg a top. Az autókat versenyzők segítségével fejlesztették, a pályákat a legmodernebb lézerletapogatós módszerrel készítették. A második helyre talán az Rfactort tenném.

2013. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Mondjuk igen, az rFactor első része nekem hiányzik a listáról, szerintem ott lenne a helye, ahogy az rFactor 2 is ott van. Lehet, nem egy mai darab, de egy igen jó szimulátor, hatalmas közösséggel, mai napig nagyon népszerű.
2013. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!