Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videószerkesztő programot...

Jó videószerkesztő programot keresek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
vágás, gyorsítás, lassítás, szerkesztés... tehát egy videószerkesztő program kellene, ami nem túl bonyolult, de azért lehessen vele jókat csinálni:)

2013. márc. 23. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden második nap ugyanezt kérdezi valaki. Sőt holnapután is ezt fogja kérdezni valaki. Tegnap előtt is ezt kérdezte valaki. Ma pedig Te kérdezed....
2013. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hú, köszi, sokat segítettél ettől most okosabb lettem!
2013. márc. 24. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lennél okosabb, ha vennéd a fáradtságot és beírnád a keresőbe a " videoszerkesztő " szót. Akkor rájönnél , hogy miről beszéltem.....Húúúú!!!! Búúúú!
2013. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Movie Maker pl :) Te meg kedves válaszoló, ha már tudtál ide írni kritikát, nehezedre esett volna segíteni is neki?
2013. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így utólag elnézést kérek, egy kicsit elragadtattam magam. Értem én, hogy segítséget kérnek az ide látogatók. És bármily meglepő szívesen válaszolok is, ha tudok.De egy idő után már kezd unalmas lenni, hogy mindig ugyanazt kérdezik , csak mások./ De lehet, hogy ugyanazok/.Ami unalmas, hogy ugyan arra a kérdésre mindig ugyan azok a válaszok születnek.Ezért gondolom, hogy mielőtt egy jó videószerkesztő után érdeklődne valaki, vegye már a fáradtságot és Ő is járjon már utánna egy kicsit.Hiszen a választ már rég leírták, csak használni kéne a gyakorikérdések.hu - keresőjét...

De hogy érdemben is válaszoljak a tisztelt kérdezőnek: csak a saját szubjektív véleményemet tudom leírni, hogy én szerintem melyek a legjobb programok/Windows_XP-32-biten/:

1. Corel VideoStudio Pro X5 Ultimate SP1 v15.1.0.34 + Bonus Pack

2. SONY Vegas Pro 10.0e Build 737+ NewBlueFX

3. Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v11

4. CyberLink PowerDirector10

5. AviDemux 2.5.6.7716 FINAL Portable /minden video tipust felismer, konvertálás nélkül i hang kimentéshez, hang cseréhez , logózáshoz, logó eltüntetéshez, átméretezéshez, fekete csíkok hozzáadása akár a kép alsó-felső, jobb-bal széléhez, konvertáláshoz, színkorrekcióhoz, videó visszafelé lejátszásához…stb.

6. XMediaRecode / Videó konvertáláshoz/

7. Xilisoft_movie_maker_6.0.4.1231 /HD .MOV vidók vágásához/

8. Boilsoft_Video_Splitter_v6.34.2 / vágáshoz /

9. Bigasoft Total Video Converter 3.7.24.4700/ Vágás,konvertálás,feliratégetés /

10. Audacity-win-2.0.2 + Lame_v3.99.3_for_Windows.exe /+mp3 codec/ Saját audio sáv szerkesztése a hangcseréhez- AviDemuxal…

11. DVDFab 8 /DVD rippeléshez/

12. DVD Shrink 3.2/ DVD számítógépre mentéséhez, későbbi kiíráshoz, DVD-ből való videórészlet kivágáshoz DVD formátumban /VIDEO_TS, VTS_01_0.VOB/

13. Any DVD Converter Pro Portable_Professional/ video konvertáláshoz /

14. ffdshow_rev2265_20081028_clsid.exe/ Nem csak dekódert tartalmaz, hanem encodert is – például egy képernyő videóra való felvételéhez rendelkezésre áll az összes kodek, vagy egy animáció elmentéséhez is…

15. Xvid-1.3.2-20110601.exe/Codec/

16. Subtitle Workshop 2.52 / filmfelirat szerkesztéshez/

17. MKVToolnix 6.0.0.500 Portable/ .mkv fájlok szerkesztéséhez: audio sávok, feliratfájlok ki-be helyezéséhez./

18. Fraunhofer IIS MPEG Layer-3 Codec Professional/ MP3 codek Windowshoz/

19. Corel MotionStudio 3D 1.0

20. River Past Screen Recorder Pro 7.8.0.2128 / a képernyő felvételéhez /

21. DawnArk WebCam Recorder 4.0. / Webkamerával való felvételhez/


Végezetül, én azt gondolom, hogy nem létezik legjobb videoszerkesztő program, hiszen mindig az adott feladat dönti el, hogy melyik program a leg megfelelőbb annak végrehajtásához. Hiszen aki professzionális intrókat akar készíteni annak a Sony Vegas lesz a legjobb választás, vagy az Adobe After Effect de ezek már magasabb szintű ismereteket igényelnek.

2013. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2013. ápr. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!