Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ékezet hiba? (bővebben lent )

Ékezet hiba? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Mikor játszok a Metin2-vel vagy telepítek valamit akkor az ékezetek helyett ilyen fura jelek jelenek meg vagy pedig más betük (pl telepĐtÄ) ja és az Mt2 őbe ékezetes betű helyett a ékezetlen párját írom le (pl á ---> a )vagy éppen (pl csÄ,yristen ) tehát ott is ugyanez a hiba van hogy nem jeleníti meg az ékezetet helyette más betűt vagy valami fura jelet rak be a helyére :/ .Ha valaki tudja hogy lehetne ezt a hibát kijavítani akkor pls írja le mert már idegesít .Előre is köszönöm!

2013. márc. 24. 16:22
 1/3 anonim válasza:
alt + shiftet nyomd meg.:) szerintem ez segít. de ha nem akkor jobb alsó sarokban van egy olyan ikon hogy HU vagy EN és ha HU van akkor jó. vagy állítsd be. de ha nem jó akkor angol a géped/ billentyüzeted. ha ez a baj írj ékezet nélkül.
2013. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó de nem csak az mt2 hanem a css ben meg az mc ben valami helpŰ?
2013. jún. 18. 06:29
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

területi és nyelvi beállításoknál nézd meg, hogy jól van-e beállítva (hu-hu)

futtatás:intl.cpl

Kapcsold ki a spesiális szövegszolgáltatások -at

[link]

[link]


2. Lehet sérült a nyelvi csomag, telepítsd újra.

[link]

3. esetleg a betükészletet

[link]

Szerintem távolítsd el a felesleges betükészleteket.


Ezeken kívül nem tudom még mi lehet.gondoltam a program hibás/hiányzó kódolására, de írtad hogy nem csak a Metin2-vel ezért szerintem az első vagy a második.


Esetleg ezt fusd át!

[link]

2013. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!