Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp-nél amikor témát...

Windows xp-nél amikor témát váltok nem változik meg a start menü, sem a tálca. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap még amikor vista témát csináltam, akkor jó volt. Meg is van hackelve. Most amikor bekapcsoltam a gépet minden visszaállítódott és nem volt vista kinézete.

Nem tudom átváltoztatni a tálca színét sem.

Válaszokat előre is köszönöm :)



2013. márc. 26. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Windows XP-nél ez a tálca "változgatásos" funkció nem érhető el. Ez az ún. Aero felület először A Vistánál jelent meg. Tehetsz XP-re Vista vagy 7es kinézetet, de csak a gondok lesznek vele. Ha tetszik valamelyik operációs rendszer, akkor a legjobb megoldás, ha azt telepíted fel :)
2013. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de ezzel az a baj, hogy a gépem nem nagyon viszi el a windows 7-et :D

de köszi a választ, csak azt nem tudod, hogy hogyan tudnám visszaállítani a tálcát? Bármit csinálok vele csak sima fehér windows 98 kinézete van :/

2013. márc. 28. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuh. Régen volt XP-m, de próbáld meg ezt:

Asztalon jobb gomb-tulajdonsagok- Témák-ott rakd Windows XP-re, és jóonak kéne lenni

2013. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vált vissza, bármilyen témát állítok be. :|

A háttér átvált lankára, de a tálca nem.

2013. márc. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!