Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok így...

Milyen programmal tudok így képet szerkeszteni?

Figyelt kérdés

[link] Jpg


már nagyon sok szerkesztő programmal próbálkoztam,egyiken sem találtam,hogyan kell ilyet vagy hasonlót szerkeszteni. Kislányomról szeretnék így képeket összevágni.


2013. márc. 26. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. márc. 26. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyit a Paint is tud. Megnöveled a munkalap jobb alsó sarkában lévő négyzettel a területet akkorára, hogy több kép is elférjen, majd csak beilleszted a képeket és a helyükre húzod. Gyorsabb ha két példány fut, az egyikben megnyitod a képetek, a másikba pedig bemásolod, rendezed, mented.
2013. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 jól írja, de ha kell még retusálni akarsz rajta, akkor ess neki Gimppel!
2013. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítségek :) A paint-re valóban nem gondoltam. :) Szeretnék tenni bele effekteket,kereteket,feliratokat is. A GIMP-et nem ismerem,honnan tudom letölteni?
2013. márc. 26. 17:15
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm közben megtaláltam a gimp-et a szoftverbázison :)
2013. márc. 26. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ó,ezt nagyon könnyen megtudod csin :


[link]

2013. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D :D :) Örök hálám mindenkinek!
2013. márc. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!