Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft zene be rakása hogyan?

Minecraft zene be rakása hogyan?

Figyelt kérdés

már ez a 3. nap hogy próbálkozok vele de csak nem jön össze

át is konvertáltam .ogg ra a zenéket amit be akarok helyezni 1 szer meg is szólalt de utána kiléptem és vissza és vissza be rakta az eredeti zenéket meg próbáltam megint írás védetté tettem azóta nem helyezi vissza de nem is játssza le a játékon belül. tudtok olyan modot vagy tippet mondani hogy jó legyen?



2013. márc. 27. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet állandóvá tenni, mert ahányszor újraindítod az MC-t akkor az ilyen alap fájlokat mindig visszaírja. Ezt vagy egy Audio moddal tudod megtenni, vagy pedig egy Informatikus baráttól kell segítséget kérned. Audio mod-nak pedig bonyolult a kezelése, ezért gyakorlott programozóknak ajánlják, de videók alapján belehet tanulni. Remélem tudtam segíteni :)
2013. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már meg oldottam csak újra kellet raknom a minecraftott és ugyan ugy meg csinálni ahogy csináltam + iformatikai barátom én maga vagyok Xd de köszönöm a a válasz ment a pacsi
2013. márc. 31. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!