Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Semmit nem csináltam és a gép...

Semmit nem csináltam és a gép leszedett egy olyan programot, hogy: search máshogy jönnek be a böngészők hiába töröltem hogyan tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés

erről beszélek [link]

k**vára idegesít


2013. márc. 28. 09:59
 1/8 anonim válasza:
Windows hét alatt nyisd meg a Vezérlőpultot ott kattints az Internetbeállítások ikonra és bejön egy kis ablak ott lesz egy kis házikó mellette lévő rublikába írd be annak az oldalnak az URL címét amit akarsz kezdőlapként Pl.: www.google.hu
2013. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
beírtam rákattintottam az alkalmaz-ra de semmi vagy valamit még kell csinálni?
2013. márc. 28. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt részletesen le van irva , hogy kell beállítani,törölni a dolgokat.

2013. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem a search marad nem állítja vissza
2013. márc. 28. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
az is előő fordúljat hogy törölni már nem tudod, max letiltani, azt a keresőt(search)és beállítasz helyette másik b keresőt alapértelmezettnek
2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor töröld a firefox ccleaner-rel és utána a program fájlok ban is nézd meg nem e maradtak firefox mappa.utána telepitsd újra, amit az elöbb kűldtem linket azt átböngészted? ott le van irva részletesen hogyan mit csinálj.
2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nézd meg a startmenű-vezérlőpult- programok eltávólitása és módosítása részben hogy ott van e a a searh program, ha igen töröld onnan is

ebben a linkben PL.: a babylon eltávolítását mutatja be

[link]

2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Istenek vagytok köszönöm mennek a zöldek
2013. márc. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!