Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat ezen a gépen a...

Miért szaggat ezen a gépen a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés

Ez egy Dell notebook. Linkelem a képeket a rendszerről. Nem értem, hogy miért szaggat, pedig régebben volt ennél sokkal rosszabb gépem, és azon még lehet, hogy jobban futott. Ráadásul teljesen minimum grafikán van. Kb. 10-15 FPS-sel megy. Igaz, hogy integrált a videókártya, de akkor is szaggatás nélkül azért csak el kéne döcögnie minimum grafikán.

Valami ötlet, hogy mi lehet a baj?


[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 28. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy netbookon nem fognak játékok futni. Gyenge hozzá.
2013. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de a San Adreasnak nincs olyan nagy gépigénye...
2013. márc. 28. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
De mint a példád is mutatja ahhoz is kevés.
2013. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mihez kevés?


[link]

2013. márc. 28. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

A géped tulajdonságait megoszthatod nagyon hatékonyan

Speccy-vel (ccleaner gyártójától) (fájl menüben a megosztás)

[link]


Így néz ki megosztva:

[link]

2013. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A procid nem elég hozzá... Ahogy írták a gepigeny.hu-n ajánlott egy pentium 4-es.
2013. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A játékhoz nem 384 MB Ram az ajánlott. Jóval több. 1 GB. A Processzor meg 2.4 Ghz. Hát, nekem 768 MB RAM és 1.66 Ghz procim van. Ránézésre tényleg csak 384 MB Ramot nézel ki belőle, de a közlekedés miatt elég nagy a gépigénye. Akinek szaggat, írja be azt a csalást ami kikapcsolja a közlekedést, meglátja hogy 60 FPS-el fog menni. (mint nekem)
2013. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!